Online Satın Al

İZMİR ÇIKIŞLI ŞEHİR ŞEHİR KARADENİZ TURU HAFTALIK

En yakın tarih , Kişibaşı

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler


HER ŞEY DÂHİL!


Tüm İçecekler (öğle yemeklerinde bir adet, araçta çay, kahve, su ikramı) ücrete dahil.

Yüksek model tur araçlarıyla ulaşım ücrete dahil

Programda belirtilen tüm geziler ücrete dahil

Seçkin otellerde 5 gece konaklama (1 gece 4 yıldızlı Trabzon oteli, 1 gece 4 yıldızlı Artvin Oteli, 2 gece Ayder veya Rize oteli, 1 gece 4 yıldızlı Samsun oteli) ücrete dahil

Boztepe’de serpme kahvaltı (1. gün) ücrete dahil

Açık büfe sabah kahvaltıları ücrete dahil

Seçkin restoranlarda yöresel 5 öğle yemeği ücrete dahil

Hamsiköy'de sütlaç ikramı ücrete dahil

Açık büfe akşam yemekleri ücrete dahil

Ayder Yaylası Milli park girişleri ücrete dahil

Şenyuva Zilkale Minibüs Transferi ücrete dahil

Palovit Şelalesi Turu (Hava ve yol durumuna göre yapılır) ücrete dahil

Boztepe`de teleferik ücrete dahil (Tur aracı ile çıkış teleferik ile iniş yapılır)

Karaca Mağarası girişi ücrete dahil

Zilkale Kale girişi ücrete dahil

Atatürk köşkü girişi ücrete dahil

Mini Amasya Girişi ücrete dahil

Batum turu ücrete dahil

Gonio kalesinin panoramik görülmesi ücrete dahil

Boulevard turu ve Ali Nino Heykeli ücrete dahil

Bölgenin uzmanı deneyimli Rehberlik hizmeti ücrete dahil

Seyahat esnasında sıcak soğuk içecekler ve ikramlar ücrete dahil

Seyahat sigortası güvence poliçesi ücrete dahil


BÜTÜN ÇOCUK KONUKLARIMIZIN KİMLİKLERİNDE FOTOĞRAF OLMAK ZORUNDADIR VE KİMLİKLERİN KULLANIM SÜRELERİNİN 10 YILI GEÇMİŞ OLMAMASI GEREKMEKTEDİR.

1. Gün: Ankara`dan Hareket

22:00 Koru Sitesi Migros önü
22:15 Ümitköy Galeria önü
22:25 Söğütözü Armada Karşısı 
23.00 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 81 önü
23:05 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
23:10 AŞTİ Terminal Karşısı
23:15 Akköprü Migros Karşısı
23:20 Keçiören Fatih Köprüsü Altı
23:25 Aydınlıkevler Türk Telekom Önü

Yol güzergahı: Elmadağ-Kırıkkale-Sungurlu-Çorum-Samsun-Ordu


2. Gün: Ordu, Boztepe, Giresun Kalesi, Giresun Adası, Gümüşhane Karaca Mağarası, Zigana, Hamsiköy, Maçka

Gerekli molalarla Ordu’ya varış. Ordu Boztepe’den Ordu ve Karadeniz’in muhteşem manzarası eşliğinde serpme kahvaltı ikramı. Açık olması durumunda teleferikle Boztepe’den iniş… Giresun Kalesi’nin panaromik görülmesi. Karadeniz’in tek adası olan Giresun Adası’nın fotoğraflanması. Harşit Vadisi'ni takiben Torul üzerinden oluşum zenginliği bakımından dünyanın en güzel 2. mağarası Karaca Mağarası’nın ziyaret edilmesi. Yöresel öğle yemeği sonrasında Zigana Dağları’nın eteğindeki Hamsi köy bölgesinde fotoğraf molası ve sütlaç ikramı. Trabzon bölgesindeki otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.4**** Trabzon Bölgesi Otelleri

***Sabah kahvaltısı:Ordu Boztepe’de serpme kahvaltı ücrete dâhil. Öğle yemeği: Çorba 3 Çeşit (seçmeli) Anayemek 8 Çeşit (seçmeli) + 2 çeşit pilav, salata kişibaşı, içecek, tatlı ücrete dâhil. Ordu Boztepe’de teleferik (tek yön) ücrete dâhil. Karaca Mağarası girişi ücrete dâhil. Hamsi köy bölgesinde MEŞHUR HAMSİKÖY SÜTLACI ücrete dâhil.

Açık büfe akşam yemeği ve konaklama otelimizde ücrete dâhil. Tüm İçecekler (öğle yemeklerinde bir adet ve araçta çay, kahve, su ikramı) ücrete dahil.


3. Gün: Sümela Manastırı, Uzungöl, Of Çay Fabrikası, Rize, Pazar Kız Kulesi, Çayeli, Artvin, Arhavi, Hopa

Sabah kahvaltısı ardından Maçka Altındere Milli Parkı’na varış. Sümela Manastırı tadilatta olduğu için dışardan fotoğraflanması. Of’lu Ali’nin süper komik fıkraları eşliğinde Uzungöl’e varış. Göl kenarındaki restoranımızda öğle yemeği. Öğle Yemeği: Çorba, Anayemek, Balık, Köfte, Tavuk, Pilav, Salata, Soğuk içecek (1 adet), Çay. Göl etrafında yürüyüş ve aktivitelerden yararlanma imkânı. Ünlü kiremitli köprüde fotoğraf molası. Fabrikada çay üretimi hakkında bilgilendirme almak için Vatan Çay Fabrikası ziyareti. Pazar’da Kızkulesi’nin fotoğraflanması. Artvin Arhavi üzerinden Hopa’da Kazım Koyuncu türküleri eşliğinde muhteşem günbatımının seyredilmesi. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 4**** Artvin Bölgesi Otelleri


4. Gün: Tam Gün Batum Turu, Boulevard ve Ali Nino Heykeli Turu, Alışveriş

Sabah kahvaltımızın ardından Pasaporta İhtiyaç Olmadan Sadece Kimliğimizle Sarp Sınır Kapısı`ndan Batum’a geçiş. Saint Andrew heykelinin heybetine tanıklık ettikten sonra ülkemizde doğan Gürcistan’da batan Çoruh nehri ve Gonio köprüsü ve 12 Havari’den Aziz Mathias’ın mezarının olduğu Gonio Apsaros Kalesi’nin panoramik görülmesi. Avrupa meydanının görülmesini müteakip yöresel öğle yemeği. Muhteşem görsellin yer aldığı Boulevard‘da Ali Nino Heykeli'nin görülmesi ve dileyenler misaifrlerimiz için alışveriş molası yâ da muhteşem doğada çay keyfi yapılabilir. Gürcü kültürünü tam olarak yaşadıktan sonra Rize bölgesindeki otelimize dönüş. Akşam yemeği sonrasında konaklama otelimizde. Rize veya Ayder Yayla Otelleri

***Sabah kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil. Öğle yemeği: Yöresel Gürcü usulu güveç, peynirli gürcü pidesi (Haçapuri), cevizli patlıcan, yöresel peynir tabağı, Hinkali (haşlanmış gürcü mantısı), güveçte mantar, salata, su, çay. Yurtdışı çıkış harcı (15TL) ücrete dâhil değildir. Batum turu ücrete dâhil. Boulevard ve Ali Nino Heykeli turu ücrete dahil. Açık büfe akşam yemeği ve konaklama otelimizde ücrete dâhil. Tüm İçecekler (öğle yemeklerinde 1 adet ve araçta çay, kahve, su ikramı) ücrete dahil.


5. Gün: Ayder Yaylası, Laz Konakları, Palovit Şelalesi, Zilkale, Şenyuva, Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi, Rafting, Kalegon, Gelintülü Şelalesi

Sabah kahvaltımızın ardından Çamlıhemşin'e transfer. Çamlıhemşin’de bizleri bekleyen minibüslerimizle Şenyuva Köyü’nde tarihi Çinçiva Köprüsü’nde fotoğraf molası. Filmlere konu olan Konaklar Mahallesi’nin gezilmesi. Sarp kaya kütlesi üzerinde kurulu olan ve konumu ile insanı hayretler içerisinde bırakan Zilkale’nin görülmesi. Karadeniz'in en görkemli şelalerinden Palovit Şelalesi'nin görülmesi. Dünyada korunma altındaki 200 Ekolojik bölgeden biri olan Fırtına Vadisi’nde öğle yemeği. Dileyenlere rafting ve zipline imkanı. Ayder Yaylası’na hareket. Kalegon mevkii ve Gelin Tülü Şelalesi’nin görülmesi. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Rize veya Ayder Bölgesi Yayla Otelleri

***Sabah kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil. Öğle yemeği: Balık, salata, içecek, mısır ekmeği, mıhlama, laz böreği. Şenyuva Zilkale minibüs transferi ücrete dâhil. Zilkale Kale girişi ücrete dâhil. Palovit Şelalesi turu ücrete dâhil. Ayder Yaylası milli park girişi ücrete dâhil. Fırtına deresi rafting ve zipline ücrete dahil değil. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde ücrete dâhil. Tüm İçecekler (Araçta çay, kahve, su ikramı) ücrete dahil.


6. Gün: Akçaabat, Sürmene, Trabzon, Ayasofya, Atatürk Köşkü, Kazaziye Sanatı, Rize Bezi, Ordu Fındık, Fatsa, Samsun

Sabah kahvaltımızın ardından Rize’de geleneksel tahta tezgâhlarda dokunan Rize Bezi, Sürmene’de Sürmene bıçakları ve Trabzon’da Kazaziye sanatı hakkında bilgilendirme. Atatürk’ün Köşkünü ziyaret. 13. yy Bizans kilisesi Ayasofya Müzesi'nin ziyareti ve Akçaabat’ta denize nazır restoranımızdaki öğle yemeğinde ünlü Akçaabat köftesinin tadına bakma olanağı. Fındığın memleketi Ordu’da fındık üretimi hakkında bilgilendirme sonrasında Samsun’a hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 4**** Samsun Bölgesi Otelleri

***Sabah kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil. Öğle yemeğinde Köfte, Kişibaşı piyaz, ayran, turşu kavurma, kaygana, tatlı ücrete dâhil. Ayasofya girişi ücrete dâhil. Atatürk köşkü girişi ücrete dâhil. Açık büfe akşam yemeği ve konaklama otelimizde ücrete dâhil. Tüm İçecekler (Araçta çay, kahve, su ikramı) ücrete dahil.


7. Gün: Samsun, Bandırma, Amasya, Yeşilırmak, Kral Kaya Mezarları, Ferhat Şirin Su Kasrı, Çorum, Ankara

Sabah kahvaltımızın ardından Kurtuluş mücadelesinin başlangıç noktası Samsun’da Bandırma Vapuru ve İlk Adım Anıtı'nın gezilmesi. Amasya’ya hareket. Amasya Yeşilırmak kıyısındaki yalı boyu evleri, Alçak Köprü, Kral Kaya Mezarları, Saat Kulesi ve Doğu Karadeniz'in en büyük Atatürk Heykeli'nin görülmesi akabinde yöresel lezzetlerin tadına bakma olanağı. Beyazıt Külliyesi’nde Mini Amasya’nın görülmesi. Ferhat Şirin Su Kanalları'nın panoramik görülmesinden sonra Ankara’ya hareket. Çorum’da Leblebi alışverişi sonrasında Ankara’ya varış.


Ücrete Dahil Hizmetler

Özel tur araçları ile ulaşım.
Programda belirtilen geziler.
5 gece TAM PANSİYON konaklama.
6 Sabah kahvaltısı (Birincisi Boztepe’de serpme kahvaltı).
5 Öğle yemeği
5 Akşam yemeği.
Zilkale Minibüs Transferi
Zilkale Kale Giriş Ücreti
Palovit ve Şenyuva Turu ücretleri
Batum turu
Batum Boulevard turu ve Ali Nino Heykeli Ücreti
Profesyonel rehberlik ve refakat hizmetleri.
Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar.
Seyahat Güvence Poliçesi.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Dönüş günü öğle ve akşam yemekleri, 
Yurtdışı Çıkış Harcı, 
Minibar,
Rafting, Zipline vb. Kişisel Harcamalar,
Ayder Kaplıca girişi ücreti,

BATUMA GEÇİŞE DAİR:

Gürcistan’a ağrı kesiciler  başta  olmak  üzere  ilaç  sokmak  kesinlikle  yasaktır.  Konu  ile  ilgili  detaylı   bilgiyi   rehberlerimizden   alabilirsiniz. 
Gürcistan hükümeti 10 yılı aşmış, soğuk damgası belli olmayan, eski, deforme olmuş, kenarları bozulmuş olan kimlik ile giriş yapmayı kabul etmemektedir. 
Nüfus cüzdanı ile Gürcistan’a seyahat edecek 18 yaşından küçük vatandaşlarımız, Gümrük Bakanlığı mevzuatı uyarınca anne ve babalarının nezaretinde veya anne ve babaların birlikte nezaretinde veya yanlarında bulunmayan anne ve babasının yazılı resmi (noterden alınacak) muvafakatini ibraz etmek sureti ile Türkiye’den çıkış işlemi yapabilecektir. 
6 yaş üzeri çocukların kimliğinde fotoğraf olması gereklidir. 
Yurt dışından Türkiye’ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan’a gidip Türkiye’ye dönebilmesi için Türkiye’ye çoklu (multiple) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan’ın pasaport ya da kimliklerin ait olduğu ülkelere olan vize protokolüne göre vizeli – vizesiz geçiş sağlanacaktır. 
KKTC vatandaşlarının Türkiye’ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri doğrultusunda Gürcistan’a TC kimlikleri ile girebileceklerdir. Avrupa Birliği pasaportuyla Türkiye’ye giriş yapan KKTC vatandaşları da Türkiye’ye dönebilmek için çoklu (multiple) vize almış olmaları gerekir. 
30.000 Lari veya üzerindeki meblağa tekabül eden Türk lirası / döviz / altın vb bulundurmaları halinde, Gürcistan Gümrük memurlarına sözlü  ya  da  yazılı  olarak  paralarını  beyan  etmeleri  gerekir.  Beyan  edilmeyen  paraya  Gürcistan  mevzuatınca  el  konmaktadır. 
Batum’a geçişte Sarp Sınır Kapısında yoğunluk yaşanabilir. Grubun çoğunluğunun isteği doğrultusunda tur rehberi alternatif gezi düzenleyebilir. 
Sınır Kapısında görevli Türk ya da Gürcistan pasaport polislerinin sizi ilgili ülkeye sokmama, çıkarmama yetkileri vardır. Her ne sebepten olursa olsun yurt dışına çıkamama durumundan Ves Turizm sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk yolcuya aittir. Tur programında Gürcistan’da otelde konaklamalar var ise, bu konaklama bedelleri iade edilemez. İlerleyen günlerde tur ile buluşmak için Türkiye’de yapılacak olan konaklama ve ulaşım bedeli misafire aittir. Günübirlik Gürcistan gezilerinde geçemeyen misafirler otobüsün dönüş güzergahı üzerinde bir noktada yine kendisi bekleyebilir ya da kendi imkanları ile konaklama yapılacak otele geçiş yapabilir.
Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Ves Turizm sorumlu tutulamaz. Eğer tur tarihinde ülkemizde OHAL hala devam ediyorsa,yaptığınız iş, mesleğiniz, sosyal konumunuzun yasal durumunu bilmek ve bu durumların yurtdışına çıkmanıza engel olup olmadığını öğrenmek misafirimizin sorumluluğundadır. Özellikle devlet memurları, emniyet ve ordu mensupları,belediye çalışanları ile devletle iş yapan firmalarlarda çalışan misafirlerimizin kendisi,eşi ve üzerine kayıtlı çocukları için bağlı bulundukları kurumdan yurtdışına çıkış için ıslak imzalı veya elektronik imzalı izin kağıdı almaları gerekmektedir.

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

KÖŞE BUCAK İSTANBUL TURU
KÖŞE BUCAK İSTANBUL TURU

Haftalık

949.00 TL

ANKARA ÇIKIŞLI HOBBİT EVLERİ MAŞUKİYE TURU GÜNÜBİRLİK
KAPADOKYA TURU 2 GÜN
KAPADOKYA TURU 2 GÜN

HER HAFTA CUMARTESİ SABAH HAREKET!

359.00 TL

ŞEHİR ŞEHİR KARADENİZ TURU HAFTALIK
ŞEHİR ŞEHİR KARADENİZ TURU HAFTALIK

BATUM TURU DAHİL - ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLİ

1299.00 TL

FETHİYE KAŞ KALKAN TURU HAFTALIK
FETHİYE KAŞ KALKAN TURU HAFTALIK

Tekne Turları Dahil

Bu Turu Online Satın Alın

Ne Zaman
Misafirler
E Bültenimize Kayıt Olun!
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.