BURSA ULUDAĞ TURU HAFTASONU Tur Programı

HERŞEYİ DÜŞÜNDÜK... SİZ KEYFİNİ ÇIKARIN!

 
Birinci gün Cumalıkızık'da serpme köy kahvaltısı ikramımız..
 

Kalkış Yerleri:
PROGRAM
1. Gün: Ankara\'dan Hareket
00:30 Kızılay Atatürk Bulvarı No :81 00:35 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı 00:40 Söğütözü Armada Önü 00:45 Odtü Köprüsü Altı 00:50 Bilkent Köprüsü Altı 00:55 Ümitköy Köprüsü Altı 01:00 Koru Sitesi Migros Karşısı 01:05 Yaşamkent Bp Benzinlik önü Belirtilen noktalarda buluşmamızın ardından gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün: Cumalıkızık - Çoban Evi - Etnografya Müzesi - Orhangazi Türbesi - Osmangazi Türbesi - Yeşil Camii - Ulu Cami - Kozahan
Gerekli molalar sonrasında Cumalıkızık Köyü`ne varıyoruz. İkramımız serpme köy kahvaltısı sonrasında UNESCO tarafından koruma altına alınan 700 Yıllık Cumalıkızlık Köyü’nde Eski Çoban Evi, Konuk Evi, Eski Muhtarlık, Sanat Evi ve Etnografya Müzesi’nin geziyoruz. Osmanlının temellerini atan Orhangazi ve Osmangazi türbelerinin görülmesi sonrasında Yeşil Cami, Yeşil Türbe, Ulu Camii gezileri yapıp, Tarihi Kapalı Çarşı Kozahan’da alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.  Kahvaltı: Ücrete dahil olarak; Cumalıkızık Köyünde serpme köy kahvaltısı olarak sunulacaktır. Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir; Bursa'da İskender menülerini tavsiye ederiz Akşam Yemeği: Ücrete dahil olarak; Otelimizde açık büfe veya set menü olarak sunulacaktır. Konaklama: Kervansaray Otel vb. Güzergah: Ankara - Bursa  (390 Km)

3. Gün: Bursa - Uludağ - Dönüş Yolculuğu
Otelimizdeki sabah kahvaltımızın ardından Uludağ’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 45 dakika sürecek yolcuğumuz ardından Uludağ Meydanına ulaşıyoruz. Kayak yapmak isteyenler için gün boyu serbest zaman vereceğimiz bugün dileyen ve üşüyen misafirlerimiz bölgedeki cafe ve restoranlardan değerlendirebilirler. Akşam saatlerinde Ankara’ya hareket ediyoruz ve akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz. Bir sonraki gezimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz. Kahvaltı: Ücrete dahil olarak; Otelimizde açık büfe olarak sunulacaktır. Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir; Uludağ'da mangal menülerini tavsiye ederiz Güzergah: Bursa - Uludağ - Ankara (460 Km)

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

Özel tur araçları ile ulaşım
1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
2 Sabah Kahvaltısı (1.si Cumalıkızık'ta Serpme köy kahvaltısı)
1 Akşam Yemeği
Milli Park giriş ücretleri
Programda belirtilen geziler
Rehberlik ve VES TURİZM refakat hizmetleri
Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar
Seyahat Güvence PoliçesiFiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yemeklerde alınacak içecekler
Öğle yemekleri
Kayak Malzemeleri, Liftler
Müze ve Ören yeri giriş ücretleriNotlar

İptal Şartları

Atatürk Bulvarı 81 / 2 - 3 - 9 - 10 - 11
+90 312 430 44 30


Bu çıktı 15.09.2019 13:21 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.